Планування відпустки – завдання не з легких. При виборі міста для поїздок, одним з вирішальних чинників для прийняття рішення має бути з’ясування того, наскільки це дорого.

Коли ви їдете далеко від будинку на кілька днів, готелі, авіакомпанії і витрати на харчування можуть дійсно сумно вплинути на вміст вашого гаманця. Нижче наведено п’ять напрямків, які очолили список найдорожчих місць в світі для відвідування.

Нью-Йорк, США

Туристи і місцеві жителі знають одну річ, яка робить Нью-Йорк Сіті настільки дорогим – місце розташування. Хоча в місті є багато недорогих місць, таких як Центральний парк, знайти місце для ночівлі в цьому місті може бути досить дорого. У той час як в Нью-Йорку є багато хостелів, ціни навіть в них набагато вище, ніж в інших містах.

Сан-Франциско, США

Сан-Франциско за дорожнечею став конкурентом Нью-Йорка, з точки зору витрат на проживання. Вартість розміщення в готелі зазвичай очолює список витрат в місті над затокою, але їжа також прагне до вершини рейтингу витрат. У Сан-Франциско розташовано безліч Мішленівських ресторанів, де працюють найвідоміші кухарі з усього світу, які вирушили в свій час на захід. Оренда автомобіля тут теж може обійтися дорого.

Лондон, Англія

Одна з головних причин того, що місто занадто дороге – це британський фунт. Фунт, як правило, має високий рівень конверсії, і туристи з інших країн можуть, в кінцевому підсумку, платити майже вдвічі більше, ніж місцеві жителі платять, за їжу і сувеніри. Як Нью-Йорк і Сан-Франциско, Лондон також має дефіцит житла, що означає, що мандрівники повинні будуть заплатити значну суму, якщо вони побажають зупинитися в межах міста.

Катар

Катар відомий, як найбагатша країна в світі на душу населення, що означає, що відвідувачі повинні будуть заплатити за проживання чимало. Поки в країні є багато розкішних апартаментів і готелів, бюджетне житло практично неможливо знайти. Розташований на острові біля берегів Аравійського півострова, Катар може стати досить гарячим туристичним напрямком. Влітку температура нерідко перевищує 110 градусів за Фаренгейтом (45 градусів), що означає одне – піша ходьба просто не варіант; відвідувачі, як правило, змушені брати в оренду легковий автомобіль або наймати таксі. Оскільки Катар є островом, такі повсякденні предмети, як їжа і напої також мають тенденцію бути дорожчими, ніж на материку.

Мауї, Гаваї

Як і Катар, Мауї – це острів, так що такі базові елементи, як їжа і напої тут теж будуть коштувати дорожче, ніж на материку. Оскільки на Мауї відсутня система громадського транспорту, ознайомлення з цим тропічним раєм може обійтися дорого. Відвідувачі повинні будуть орендувати автомобіль, щоб оглянути острів (або щоб дістатися до кращих пляжів). Оскільки острів став досить затребуваним туристичним об’єктом, багато великих готельєрів відкрили на Мауї свої готелі, і знайти бюджетний готель може бути складно. З великою кількістю мережевих ресторанів, відкритих тут повсюдно, їжа відносно недорога.