Якихось 12 годині на літаку – і ви вже в загадковій азіатській країні, найбільшій острівній державі світу, в екзотичній і яскравій Індонезії, де цілий рік літо.

Національні парки, чудові курорти, етнічні села, дикі джунглі, блакитний океан, торгові центри, ідеальні пляжі і численні культурні цінності Індонезії надають сьогодні необмежені можливості для найрізноманітнішого відпочинку.

Отже, чим зайнятися в цій країні туристу? Варіантів маса – на будь-який смак і гаманець! І ми розповімо вам про всю Індонезію оптом.

Самобутня культура архіпелагу являє собою поле для найцікавіших дослідження і відкриттів, як для фахівців, так і просто для любителів історії та культури. Культурно-історичний туризм в цій країні воістину невичерпний.

У нетрях джунглів, далеко від галасливої цивілізації, ви можете зустріти руїни храмових комплексів, палаци, мечеті, королівські могили …

На острові Сумба варто ознайомитися з дивовижною мегалітичною культурою, на Яві – відвідати найкрасивіші індуїстські храми Боробудур і Прамбанан, на Ломбок – побачити традиційні очеретяні хатини …

У великих містах Індонезії не варто проходити повз музеї з багатими колекціями рідкісних речей. Найвідомішим і відвідуваним є Національний музей Індонезії, в якому понад сто тисяч експонатів. У Джакарті туристи можуть відвідати Національну галерею, де виставляються сучасні роботи індонезійських і художників з інших країн, або Музей мистецтва Нека на Балі.

Крім традиційних видів ремесел і прикладного мистецтва держава багата і музичними традиціями, знайомство з якими принесе справжнє задоволення меломанам.

Майте на увазі, що ви завжди можете відправитися на екскурсії, скориставшись послугами туроператора, або самостійно поїздити по країні і подивитися саме те, що найбільше цікавить вас.

З огляду на те, що Індонезія є найбільшим в світі архіпелагом, не дивно, що тутешня флора і фауна відрізняється неймовірною різноманітністю, вивчати яку сюди приїжджають як маститі вчені, так і прості любителі природи з усіх куточків планети.

Природа Індонезії приголомшлива і різноманітна. Тут можна знайти величні гори і ідеальні піщані кольорові пляжі, непрохідні джунглі і красиві лагуни, вулкани і рівнини, озера і тропічні сади. Побачити і зафіксувати всю цю пишність – тільки за одним цим, право слово, варто приїхати в Індонезію!

 

Острови населяє величезна кількість унікальних птахів і тварин. Туристи їдуть сюди відвідати заповідники комодских варанів, побачити рідкісних суматранских носорогів і аноа, поспостерігати за китами і орангутанами, захопитися строкатим розмаїттям тропічних птахів або квітучими орхідеями і Раффлезія.

Крім спостереження за дикою природою, в Індонезії можна відвідати один з етнографічних центрів або національне село, де уклад життя не змінювався століттями. Аборигени пристосувалися до вимог часу і всюди туристам із задоволенням продемонструють місцеві обряди і ритуали (деякі з яких надзвичайно екзотичні!), Розкажуть про спосіб життя тубільців, покажуть і продадуть вироби місцевих промислів, запропонують взяти участь в національних розвагах начебто скачок на биках.

Для тих, хто всім видам відпочинку віддає перевагу активному, в Індонезії справжнє роздолля. Тут можна пограти в бадмінтон або баскетбол на пляжі, в настільний теніс або футбол – в самому готелі. На гірських річках можна зайнятися рафтингом, а на узбережжі – дайвінгом або снорклінгом. Підводне плавання тут – ні з чим незрівняне задоволення! Любителів подорожей по незвіданих місцях чекають велосипедні та піші прогулянки, круїзи на яхтах і навіть сафарі на слонах. Чоловіки оцінять стрибки з парашутом і риболовлю, а жінки будуть у захваті від уроків місцевих танців.

У великих містах Індонезії існує безліч цікавих тематичних парків, в яких можна непогано провести час всією родиною, так що діти не залишаться в стороні.

Але «головним» видом спорту і розваги на архіпелазі, безсумнівно, є серфінг. На Балі, Суматру, Ломбок, Яву з усього світу збираються початківці і досвідчені серфінгісти ловити хвилі, різновидів яких тут налічується десятки: на будь-який рівень майстерності. Деякі по плечу будь-якому неофітові, інші вимагають вищого ступеня майстерності і можуть бути навіть небезпечними для життя.

В Індонезії маса шкіл серфінгу, центрів і магазинів, де вас навчать і забезпечать усім необхідним. Існують навіть закриті спеціалізовані серф-курорти з повністю замкнутою інфраструктурою – справжні місця міжнародних серф-тусовок. До того ж на островах архіпелагу регулярно проводяться змагання різного рівня з цього захоплюючого виду спорту.

Вам потрібні ще аргументи на користь відвідування гостинного архіпелагу?