Гонконг – відмінне місце для всіх мандрівників, незалежно від їх досвіду. Більш того, якщо вам дуже хочеться подорожувати, але поруч немає нікого, хто міг би вас підтримати і відправитися з вами в путь, сміливо вирушайте в Гонконг наодинці. Навіть якщо вас лякає сама затія відправитися в поїздку по Гонконгу одному, наважившись на цей крок, ви переконаєтеся, наскільки поїздка виявиться легкою, цікавою, а, головне, безпечною.

Що примітного і особливого в Гонконзі? Перш за все, те, що тут можна насправді приємно розслабитися і просто насолодитися природою, тому що в Гонконзі все просто.

Хоча не всі в Гонконзі говорять англійською, більшість людей, яких ви зустрінете, знаходяться тут в якості туриста. Але навіть місцеве населення, яке працює в невеликих ресторанах, непогано говорить англійською і буде докладати всіх зусиль, щоб допомогти вам.

Найголовніше, Гонконг володіє насправді чудовою системою громадського транспорту. Придбавши карту octopus в аеропорту, ви можете користуватися метро, щоб з легкістю переміщатися по всьому місту. Немає ніякої потреби хвилюватися про таксі, а безкоштовний вай-фай доступний майже всюди.

Найкращим в Гонконзі є те, що це одне з найбезпечніших міст в світі, так що тут вам не потрібно постійно бути напоготові, як в інших місцях. У цьому дивовижному місті ви можете відчувати себе в цілковитій безпеці, гуляючи на самоті навіть пізно вночі.

Гонконг має населення Нью-Йорка і хороший рівень різноманітності пам’яток і цікавих архітектурних споруд, практично нарівні з Лондоном. Він повністю відрізняється від будь-якого іншого міста, демонструючи гостям ідеальне поєднання Сходу і Заходу. Якщо ви шукаєте символи Західної культури, то легко зможете знайти величезні красиві будівлі великих іноземних кампаній і прекрасні сучасні блискучі готелі. Але храми, розкидані по всьому місту, і азіатська їжа будуть нагадувати про те, що ви перебуваєте в Азії.

Гонконг досить легко підходить для всіх бюджетів. Якщо у вас достатньо грошей, щоб плескатися в розкоші, тут, як і в багатьох інших містах, ви можете зробити це легко. Але якщо ваш бюджет досить обмежений (що більш ймовірно), то легко можна зняти кімнату в гуртожитку, харчуватися дешево і утримувати витрати на низькому рівні.

Багато хто не хоче подорожувати наодинці, так як нерідко самотня людина, особливо жінка, відчуває на собі підвищену увагу оточуючих. Люди чомусь думають, що якщо людина знаходиться в даний момент без супутника, то їй нудно, до неї можна запросто підійти або підсісти і завести розмову. Іноді всім нам потрібно спілкування, але багатьом саме іноді. У більшості випадків нав’язливе спілкування стає незручним і стомлює. Нерідко жінка, подорожуючи на самоті, навіть втомлюється відповідати на одні і ті ж питання про те, чому вона самотня, що робить і т. д. Така увага дратує.

У Гонконзі все по-іншому. Гонконг має масу іноземців всіх мастей, релігій і кольорів шкіри, які живуть і працюють в місті, так що вас ніхто не буде стомлювати. Коли ви йдете на самоті в ресторан, ви не схожі на самотнього туриста, ви схожі на когось, хто просто вирішив пообідати на самоті. У цьому місті люди залишать вас у спокої.

У Гонконзі, як і у всіх містах Китаю, є статуї Будди. Але найкраще – це відправитися по канатній дорозі, щоб зверху побачити великого Будду на острові Ланта. Та й горизонт острова Гонконг – це дійсно щось.

Це прекрасне місто для прогулянок. Є багато цікавих пам’яток, які слід побачити в Гонконзі, але це місто прекрасне навіть не ними. Приємно, коли у великому місті хочеться просто погуляти, побродити деякий час, слідуючи, світ за очі. Гонконг – відмінне місце для цього. Крихітні магазини, дивні знаки і цікаві сцени з повсякденного життя розгортаються на кожному розі. Можна цілими днями просто бродити по місту і милуватися всім цим. При цьому ваш фотоапарат буде постійно клацати. Неможливо, щоб тут було нудно.

Гонконг, мабуть, найкраще місто в світі для людей, які хочуть витратити гроші. Є купа акуратних ринків (досить великий ринок на Темпл-стріт), де можна купити сумки і дешеві сувеніри. Є мільйон аптек, які продають дивовижні азіатські косметичні товари, які ви навряд чи ще десь знайдете. І, звичайно, є торгові центри. Деякі з них можуть по праву вважатися кращими торговими центрами світу – величезні, гарні, з безліччю модних бутиків.

Гонконг – це дуже якісна і смачна їжа. Краща їжа, безумовно, подається в Дім-сам знаменитої глобальної мережі Тім Хо. Ці заклади відомі як найдешевші ресторани Мішлен в світі. Хоча очікування замовлення буває тривалим, але смачна їжа коштує того. І ще – чудові булочки у вигляді мордочок милих панд!