Райський куточок посеред Тихого океану – острова Фіджі. Якщо ви цінуєте усамітнення, хочете відірватися від реальності і побувати в насправді екзотичному місці, що нібито зійшло зі сторінок глянцю про подорожі, тоді відпочинок на Фіджі – це те, що вам потрібно.

Республіка Фіджі знаходиться на однойменному архіпелазі, загубленому в південній частині Тихого океану. Перші жителі з’явилися тут ще у 2 столітті до нашої ери. Зараз місцевий колорит поєднує в собі китайські, індуїстські, полінезійські і європейські традиції. Незважаючи на досягнення цивілізації, корінні жителі досі дбайливо зберігають культуру предків.

Особливості відпочинку і популярні курорти

Головна причина, яка приваблює на Фіджі мандрівників з усього світу – неймовірна природа. Вічнозелені острова з найчистішим піском і теплим прозорим морем – це все, що потрібно втомленому міському жителю. Температура води навіть в «холодний сезон» не опускається нижче +25 градусів. Якщо ви зібралися в розкішну подорож, купуйте тури на острови Фіджі з жовтня по березень. В цей час тут тепло і волого, а середня температура близько +27 градусів. З квітня по вересень – більш прохолодно і сухо, а температура +23, +25 градусів.

Найбільше місто Фіджі – Наді. Тут багато готелів різного класу, розвинена туристична інфраструктура. Неподалік від Наді знаходиться аеропорт, що дуже зручно в плані логістики.

У туристів найбільш популярним вважається острів Віті-Леву: красиві ліси, водоспади і незліченна кількість пляжів. Тут люблять зупинятися справжні цінителі мальовничій дикої природи.

Ще одним великим містом і за сумісництвом столицею держави є Сува. Якщо захочеться відчути місцевий колорит, то кращого місця годі й шукати. На острові розвинена туристична інфраструктура, є численні бари і ресторани. Обов’язково варто відвідати місцевий ринок і заповідник.

Пам’ятки Фіджі

Здавалося б, на Фіджі можна тільки купатися і засмагати, але ні – тут досить цікавих місць, які здатні здивувати навіть спокушеного мандрівника.

Село Navala

Одне з наймальовничіших поселень, мешканці якого зберігають древні традиції своєї культури. Тут можна подивитися на хатини «буре», побудовані з гірських трав і бамбука, а також пригоститися національним напоєм «кава».

Гробниця вождя Рату Удре Удре

Рату Удре Удре був канібалом і за своє життя з’їв більше 1000 чоловік. І це в 19 столітті! За легендою його гробницю охороняє божество острова, тому туристам потрібно бути особливо акуратними і не висловлювати зневаги до вождя.

Сад сплячого велетня

Дивовижні рослини, які можна побачити в цьому місці, і справді змусять вас повірити, що ви перебуваєте у володіннях казкового велетня.

Музей Фіджі

Якщо хочете детальніше дізнатися про історію острова, обов’язково загляньте в це місце.

Індуїстський храм Шрі-Шива-Субраманья

Будова включає в себе три різних будівлі, кожна з яких зведено на честь якогось божества. Відвідувачам храму рекомендується надіти скромний одяг, що закриває плечі і коліна, і головні убори.

Як дістатися до Фіджі?

Кращий варіант – летіти на Фіджі через Австралію. Багато мандрівників навіть поєднують австралійську подорож і відпочинок на цих казкових островах. Не бійтеся довгого перельоту і пам’ятайте, що коли і за яких обставин ви б не приїхали на Фіджі, ваш відпочинок буде фантастичним і незабутнім!