У Китаї індустрія туризму, як вітчизняного, так і іноземного в’їзного, продовжує розвиватися і рости швидкими темпами. У 2013 році Піднебесна країна мала приріст доходів від в’їзного туризму на 3.27%. Якщо говорити більш точними цифрами, то країну в той рік відвідали 129 мільйонів туристів, в тому числі 55 мільйонів з них зупинялися на території держави хоча б на одну ніч.

Згідно з останнім прогнозом експертів Всесвітньої туристичної організації, Китай буде мати щорічний приріст міжнародних туристів в середньому на 43 мільйони чоловік протягом найближчих 20 років! Розвиток туризму, разом з бурхливим економічним зростанням Західного Китаю, а також інтеграція країни в глобальну світову економіку, призводить до динамічного розширення готельної галузі країни.

Зростання обсягів в сфері туристичної галузі супроводжується паралельним поширенням готельної нерухомості в Китаї. Ця тенденція набула таких глобальних масштабів, що нові готелі створюються майже кожен день. Завдяки цьому відвідувачі можуть знайти безліч різних варіантів житла, включаючи відпочинок на курортах, в спа-готелях, молодіжних хостелах і в готелях, що обслуговують бізнес-туристів. Є багато відомих міжнародних мереж, представлених в Китаї.

Правила заселення в готелі Китаю

Як правило, готель в Китаї – це світлий і просторий вестибюль і покращені номери з великими ліжками.

У всіх готелях заселення зазвичай відбувається після 2:00, а реєстрація від’їзду приурочена до полудня наступного дня. При реєстрації Вам необхідно буде пред’явити паспорт і заповнити анкету. У готелях також нерідко вимагають при заселенні невелику суму застави. Пізній виїзд також може бути організований. При виїзді депозит, який ви сплатили, буде повернуто, якщо немає пошкоджень. Також стягується плата за будь-які додаткові послуги (обслуговування в номері, телефон, і т. д.).

Ціни на готелі в Китаї

Ціни в Китаї варіюються в залежності від якості, місця розташування житла і пори року. Як правило, вартість розміщення в бюджетних готелях (нижче трьох зірок) варіюється в межах $ 20-40 за стандартний номер/ніч. Три зірки коштують близько 40-60 доларів за стандартний номер/ніч, при цьому чотирьох або п’ятизіркові розкішні апартаменти коштують в розмірі 60-200 доларів (або навіть набагато вище) за стандартний номер/ніч. Більш розкішне житло можна зняти в великих та успішних містах, таких як Шанхай, Гонконг, Пекін, Гуанчжоу, Сіань і Шеньчжень.

Менш розкішні готелі представлені в невеликих містах або віддалених районах. Варто зауважити, що існує безліч економічних варіантів далеко від великих міст. Можливо, саме на такі готелі варто звернути увагу, так як в цьому випадку можна підібрати екологічно чисті, комфортні та безпечні варіанти.