Є на світі дивні туристичні пам’ятки – страхітливо тихі тематичні парки і готелі, які вже не приймають своїх відвідувачів. Ці тематичні парки розваг були з якихось причин занедбані, і сьогодні залишені гнити.

Здавалося б, тематичні парки повинні бути заповнені кричущими дітьми, забрудненими цукровою ватою, і їх дбайливими батьками. Насправді, замість веселощів в цих місцях до остраху порожньо, моторошно, і лякаюча тиша висить тут прямо в повітрі, без ознак життя.

Дивно, але такі місця, що давно прийшли в повну непридатність, притягують багатьох туристів, охочих отримати неабияку порцію гострих відчуттів.

Страшні атракціони

Шпреє-Парк, Берлін, Німеччина

У 1969 році відкрився парк, розташований в Plänterwald. На парк була покладена почесна і приємна місія – радувати сімей з Берліна та інших міст Німеччини. У 2002 році сім’я власників, яка володіла парком (тепер він відомий як Шпреє-Парк), переїхала до Ліми, Перу, де вони спробували запустити ще один парк. Поступово берлінський парк прийшов в запустіння.

Парк «Шість Прапорів», Новий Орлеан, Луїзіана

Ураган «Катріна» зруйнував багато архітектурних об’єктів, не пошкодував він і парк Луїзіани, відкритий в 2000 році. Буря спустошила околиці, затопивши багато атракціонів тематичного парку. Подейкували, що об’єкт збиралися відродити, але, на жаль, проект не вдалося здійснити.

Парк Сан-Жи, Тайвань

Ці незвичайні ретро-футуристичні будівлі були задумані і збудовані в Тайвані в 1978 році. Метою створення цього курорту було залучення американських військових, дислокованих в Східній Азії. Ці плани не стали реальністю, так як відсутність інвестицій змусила власників відмовитись від цієї ідеї в 1980 році. Однак в даний час існують нові плани, і є всі підстави сподіватися, що курорт буде мати більший комерційний успіх, ніж попередній!

Парк атракціонів в США, Форт Міллз, штат Південна Кароліна

У 1980-і роки в США був відкритий християнський тематичний парк, деяка подобу студії «Уолт Дісней». У парку Південної Кароліни були всі атрибути традиційного парку атракціонів, так що ж стало причиною закриття цього парку? У 1989 році ураган Хьюго завдав серйозних пошкоджень території розважального комплексу. Однак деякі території (приблизно 2,300 акрів землі парку) були використані для нових проектів. Від колишнього розважального комплексу залишився лише унікальний замок.

Королівство Гуллівера, Kamikushiki, Японія

Японія має досить велику кількість занедбаних парків розваг. Цей цікавий, (на даний момент занедбаний) тематичний парк, створений на основі класичного роману Джонатана Свіфта, є, мабуть, найстрашіншим з усіх них. Навіть під час розквіту парку в ньому було багато всього, крім одного – відвідувачів. Дивно подумати, що люди не хочуть поглянути на 45-метрову версію Лемюеля Гуллівера, прив’язаного до землі біля підніжжя гори Фудзі. Проте, це саме так.