Сьогодні в США існує безліч законів, і в кожному штаті, або навіть муніципалітеті, вони можуть бути свої. Деякі з них сьогодні здаються смішними, проте свого часу вони приймалися через цілком серйозні приводи.

У Лос-Анджелесі закон забороняє облизувати жаб. Деякий час назад підлітки, які живуть в цьому місті, виявили, що якщо облизувати жаб, то можна отримати деяку порцію галюциногенів, які містяться на шкірі деяких видів цих земноводних. Поліція не могла впоратися з наркоманами, які облизували жаб, тому влада Лос-Анджелеса і прийняла такий закон.

У місті Мобіл закон забороняє жінкам носити туфлі на шпильці і ось чому. Одного разу жінка в таких туфлях наступила на решітку, що загороджує водозлив, пошкодила ногу і подала на муніципальну владу в суд, який і виграла. Щоб уникнути повторних позовів, міська влада вирішила ввести закон замість того, щоб поміняти всі решітки.

В американському штаті Кентуккі закон зобов’язує кожного жителя приймати ванну як мінімум один раз на рік. А в Індіані, навпаки, забороняється приймати ванну з жовтня по березень.

У штаті Арізона закон забороняє полювання на верблюдів. А все тому, що колись в армії США верблюди використовувалися в якості тяглової сили. Місцеві жителі вважали верблюдів дикими тваринами, і почали полювати на них, чим суттєво знижували обороноздатність армії США.

Замінити згорілу електролампочку в штаті Вікторія може тільки ліцензований фахівець, в іншому випадку господареві будинку загрожує штраф в межах двадцяти доларів. Тут же по неділях в післяобідній час забороняється носити рожеві штани.

У каліфорнійському містечку Чіко закон забороняє підривати на його території ядерні пристрої. За це винному загрожує штраф у п’ятсот доларів. Ось тільки, чи буде кому стягувати цей штраф – невідомо.

А в штаті Алабама заборонено водієві сідати за кермо з зав’язаними очима, а також під страхом смерті не можна посипати рейки на залізниці сіллю. Крім цього, пішоходи тут не можуть на вулиці відкрити парасольку, щоб не лякати нею коней.

В Оклахомі порушнику може загрожувати тюремне ув’язнення за те, що він дражнить собак або ж спробує відкусити від чужого шматка гамбургера.

У штаті Іллінойс заборонено бити щурів, за домомогою бейсбольної бити, це карається штрафом в тисячу доларів. У цьому ж штаті, в місті Юрика чоловік з вусами не має права цілувати жінку.

А в містечку Моухейв Каунті, що знаходиться в Арізоні, закон забороняє красти мило. Якщо злодія зловлять, його будуть мити цим милом до тих пір, поки воно не «змилиться».