Санкт-Петербург по праву вважається одним з найкрасивіших міст Росії. Легендарний «пітерський флер», оспіваний поетами і музикантами в піснях і віршах, щороку притягує мільйони туристів з усього світу. Палаци, музеї, канали, розвідні мости – все це робить Санкт-Петербург Меккою романтиків і мрійників.

Невський проспект, де вечорами збирається творча молодь з усього міста, манить вогнями вітрин, а поруч неспішно несе вдалину свої води велична річка. Санкт-Петербург називають культурною столицею Росії недарма. Надзвичайна архітектура міста, палацові комплекси з прекрасними парками створюють свою особливу атмосферу, неначе повертаючи вас в часи імператорів, лицарів та прекрасних дам.

Куди піти?

О, з культурною та розважальною програмою у вас точно не виникне проблем! Ви коли-небудь цілувалися на катері вночі, проїжджаючи під розведеним мостом? А танцювали до упаду в одному з культових музичних барів? А по дахах пітерським гуляли? А забиралися на бастіони Петропавлівської фортеці, звідки на місто відкривається унікальний вид? Ні? Тоді потрібно терміново заповнювати ці прогалини вражень! В чарівність Пітера неможливо не закохатися, він назавжди залишається в серці, змушуючи повертатися туди знову і знову. Можна просто вийти на вулицю і бродити по красивих вуличках до заходу, розглядаючи унікальну архітектуру центральної частини міста.

Де жити?

Жити в Санкт-Петербурзі, звичайно, краще в історичній частині міста, де до всіх найближчих пам’яток можна дійти пішки. Але, як і в будь-якому мегаполісі, чим ближче до центру – тим дорожче. Що робити, якщо і на околиці їхати не хочеться, але і бюджет поїздки не дозволяє зняти номер в дорогому готелі?

На допомогу прийдуть хостели, проживання в яких поєднує в собі низьку вартість при високій якості обслуговування.

Основні переваги хостелу перед звичайним готелем:

  • Креативність оформлення номерів піднімає настрій вже під час заселення і створює творчу атмосферу;
  • Наявність всієї необхідної кухонної техніки та посуду допоможе заощадити на їжі в ресторанах і кафе;
  • У загальних зонах – кухні, їдальні – можна знайомитися з новими людьми, спілкуватися і заводити друзів;
  • Низька вартість номерів у готелях робить проживання доступним для будь-якого гаманця;
  • Розташування в самому центрі міста забезпечує зручність переміщення.