Острови Індонезії завжди представляли собою інтерес для туристів, через свої мальовничі місця, відмінну культуру, гостинних місцевих жителів і величезного вибору розваг на будь-який смак. Однак при першій подорожі в Індонезію потрібно враховувати і деякі особливості.

Індійський океан – красиве місце з чудовими пляжами. Однак припливи і відливи можуть зіграти з вами злий жарт. Вранці ви прокидаєтеся, вирішуєте відразу піти скупатися в свіжій океанській воді, ви спускаєтеся на пляж, взявши з собою купальник і все необхідне і раптом виявляєте, що води немає. Зате не березі можна знайти багато сміття і водоростей, які вода винесла з океану і які працівники готелів ледь встигають прибирати. Однак можна виявити і справжні чудеса природи – морські зірки, якими з ранку просто усіяний берег. Приблизно об 11 годині починається приплив і вода поступово повертається на своє місце.

Проблеми з транспортною розв’язкою

Особливу увагу варто звернути на транспорт. Це вічна проблема як для туристів, так і для місцевих жителів. Таксі є єдиним видом транспорту на острові. Добре те, що бензин дуже дешевий і приїжджі туристи можуть дозволити собі користуватися цим видом транспорту. Якщо ви хочете відправитися в екскурсію, щоб краще розглянути пам’ятки острова, можна найняти машину. Так як місцеві жителі взагалі дуже гостинні і доброзичливі, то якщо вам пощастить з водієм, він буде грати і роль екскурсовода.

Будьте уважні при спілкуванні з місцевими жителями. Практично всі з них дотримуються індуїзму та є затятими прихильниками своєї віри. Тому краще не вступати в дискусії і суперечки, а з повагою ставитися до їх світогляду. Їх релігія вчить жити в мирі та любові один з одним, тому не варто дивуватися, що велика частина місцевих жителів зустрінуть вас з теплотою і щирістю.

Колорити місцевої кухні

Зверніть також увагу на місцеву кухню. Ресторанів і всіляких буфетів на острові дуже багато. У них можна зустріти і європейську та іншу кухню. Однак обов’язково спробуйте ні на що не схожі місцеві страви. Відмітна особливість місцевої їжі – спеції, велика частина яких виготовляється місцевими жителями з продуктів, вирощених на острові. В основі більшості страв лежать рис і риба. Однак поєднуються ці прості компоненти з незвичними для нас добавками, наприклад, з бананами. Улюблена страва місцевих жителів – сарана. Якщо ви ризикнете спробувати сарану, вас здивуєтесь, скільки різних страв з неї роблять, додаючи різні соуси і приправи. Особливою популярністю серед гостей острова користується натуральна чорна кава, яка має ні з чим незрівняний натуральний аромат.

Варто відзначити також одяг, який звикли носити місцеві жителі. Релігія і закони Індонезії не дозволяють носити жінкам в громадських місцях відкритий одяг, короткі спідниці і глибокі декольте. Цей одяг допустимий тільки на пляжах. Тому намагайтеся не привертати до себе уваги занадто викликаючим і відвертим одягом.