В даний час в Малайзії процвітає так званий еко-туризм: для відпочиваючих проходять екскурсії по заповідних місцях, є можливість зайнятися альпінізмом, покататися на човні або здійснити спуск на плотах. Природно, що основна частина пам’яток і цікавих місць пов’язана в першу чергу з природними красотами.

Найбільшим (площа становить близько 440 тис. га) залишається Національний парк Таман Негара. Це справжні непрохідні джунглі, вік яких, на думку біологів, перевищує 130 млн. років. У центрі парку розташований гірський масив Гунунг-Таха – улюблене місце відпочинку альпіністів. Крім екзотичних рослин, у цій місцевості можна побачити безліч рідкісних тварин, одних тільки птахів в заповіднику мешкає 250 видів. Справжнім палацом для тисяч кажанів стала печера Гуа-Телінг. Через вузький прохід ви потрапите у величезну печеру, стеля якої повністю зайнята крихітними мешканцями.

Є в Малайзії і цікаві архітектурні споруди, такі як Пенангскій міст. Його протяжність становить 13,5 км, по величині міст займає третє місце в світі. Уваги також заслуговує наймасштабніший храм Південно-Східної Азії, що представляє собою змішання кількох архітектурних стилів – Кек Лок Сі. Не менш значущою релігійної побудовою є Храм змій, який відрізняється екзотичним убранням. Серед курильниц і на вівтарі можна побачити десятки небезпечних змій, з якими охоче фотографуються всі відвідувачі. Справа в тому, що у всіх змій вирвані зуби, а завдяки одурманюючій дії пахощів вони перебувають в спокійному стані і зовсім не агресивні.

Куала Лумпур – місто в Малайзії, розташовується на південному заході півострова Малакка, в красивій долині, яку оточують гори. Є ультрасучасним мегаполісом, азіатським промисловим і культурним центром, який став виглядати так, як зараз, буквально за 10 років. У цьому місті гармонійно поєдналися технології країн Заходу і таємничий містичний Схід.

У Куала-Лумпурі тропічний клімат, середньорічна температура повітря становить 27 ° С, відносна вологість повітря 96%, опади випадають у великій кількості.

Якщо хтось думає, що Куала-Лумпур є пустелею, то сильно помиляється – місто потопає в зелених насадженнях. Зо два десятки років тому кращі ландшафтні дизайнери світу спроектували кілька зелених парків, які були розбиті на берегах мальовничого озера. Сьогодні Сад Орхідей, Сад Метеликів Сад Птахів і Сад Оленів – це найпопулярніші міські місця для відпочинку. В саду Оленів можна зустріти рідкісну тварину – мишачого оленя, який має розміри кішки і мешкає виключно в даній області Південного Сходу Азії.

З визначних пам’яток приверне Петронас Твін Тауерс – найвища будівля світу, яка відрізняється як своїми розмірами, так і складністю проектування. У конструкції будівлі простежуються деякі ісламські риси. Будівля являє собою дві вежі, між якими розкидається міст, який є прекрасним оглядовим майданчиком міста.