Сьогодні в світі налічується більше, ніж двісті  країн, але лише деякі з них користуються популярністю серед туристів. Отже, які ж країни і міста світу є найцікавішими для подорожей? Ми представляємо вам список з семи найцікавіших для туристів місць відпочинку. Відвідати їх треба кожному любителю подорожей. Яка з них є найдивовижнішою – вирішувати лише вам.

Домініканська Республіка

Домініканська Республіка – одна з найбільш гостинних країн Карибського басейну. Тут ви можете побалувати себе, як розміреним пляжним відпочинком, так і активним дозвіллям – в основному, це серфінг, плавання на каное, екологічне сафарі і ін.

Чорногорія

У Чорногорію їдуть за враженнями, адже тут неймовірної краси дика природа. Тому будьте готові до тривалих пішохідних і велосипедних прогулянок, щоб не пропустити ні одну визначну пам’ятку цієї країни.

Соломонові острови

Відпочинок на Соломонових островах помітно відрізняється від відпочинку в традиційних Туреччині чи Єгипті. Дивним чином у цьому регіоні збереглася незаймана природа, яка дає масу можливостей для розвитку сучасного еко-туризму. Якщо ви хочете оцінити тихоокеанський колорит, неодмінно їдьте на Соломонові острови!

Еквадор

Любителі активного туризму зможуть гідно оцінити відвідування Еквадору. Туристичний напрямок в цій країні тільки починає розвиватися, але його можливості більш ніж широкі. Вулкани і гори, багатонаціональні портові міста обіцяють масу можливостей любителям нестандартного відпочинку.

Шрі-Ланка

Шрі-Ланка приваблює відпочиваючих не тільки екзотикою своєї культури, а й досить доступним відпочинком. Насолоджуйтеся нетривіальними враженнями від спілкування з культурою острова Шрі-Ланка, при цьому заощадивши на відпочинку.

Словаччина

Усупереч поширеній думці, Словаччина популярна не тільки лижними курортами. Сьогодні це одна найцікавіших країн Європи. Незважаючи на свої невеликі розміри, Словаччина вразить вас своєю неповторною природою, численними замками і цитаделями, а також можливостями для лікувального відпочинку.

Ісландія

Не тільки південні країни і регіони користуються туристичним попитом. Ісландія – одна з найцікавіших північних країн, багата своїми історичними пам’ятками і незвичайної культурою. Стародавні міста і храмові комплекси, неповторні пейзажі і незвичайні місцеві делікатеси полонять будь-якого туриста.