Відмінний спосіб відкрити для себе світ – відправитися в екзотичні місця і досліджувати незвідане. Але навіть досвідчений мандрівник повинен вжити додаткових заходів обережності в цих, найнебезпечніших містах світу.

Це не означає, що вони не варті вашого відвідування і від цієї затії потрібно відмовитися. Насправді, все може виявитися прямо протилежним, і вони, можливо, подарують вам найкращі враження. Проте, вирушаючи в ці небезпечні міста, будьте особливо уважні, адже не завжди ми точно знаємо, що нас чекає за найближчим рогом, потрібно бути просто підготовленим. Чи любите ви подорожувати наодинці або з друзями і сім’єю, перш ніж відправитися в одне з цих міст, прочитайте додаткову інформацію про те, як отримати максимальну віддачу від вашої поїздки і залишитися в безпеці.

 Сан-Педро-Сула, Гондурас

Сан-Педро-Сула сумно відомий великою кількістю вбивств. Це друге за величиною місто Гондурасу після столиці Тегусігальпи. Засмучує і той факт, що в останні роки ці цифри зросли в зв’язку з незаконним обігом наркотиків в області та збільшенням активності місцевих банд. Ми рекомендуємо вам уникати тривалого перебування тут, і зосередитися на інших чудових містах Гондурасу і Південної Америки.

Гондурас є однією з найдешевших країн в світі, тому це ідеальне місце для туристичних пригод, особливо якщо бюджет сильно обмежений.

Каракас, Венесуела

Каракас є одним з найкрасивіших міст Південної Америки, він розташований всього в декількох кілометрах від Карибського моря в оточенні зелених пагорбів. Але це чарівне місто має темну сторону, довгий час воно вважалось одним з найнебезпечніших міст в світі. Постійні бійки між бандами, що займаються торгівлею наркотиками, і множинні факти вуличних пограбувань і перестрілок роблять Каракас небезпечним для туристів.

Кейптаун, Південна Африка

З великою кількістю прекрасних готелів і відмінних ресторанів під величною тінню Столової Гори, Кейптаун є популярним місцем відпочинку, особливо для тих, хто думає про наймання автомобіля, щоб відправитися уздовж знаменитого «садового шляху», щоб дослідити Південну Африку з виноградниками світового класу і недоторканими ландшафтами. Але це дуже багатонаціональне місто з неспокійною і бурхливою історією, в деяких районах якого затримуватися вкрай неприємно. Місто дійсно представляє потенційну небезпеку для туристів. Не варто ним гуляти поодинці навіть вдень, а вночі краще не виходити навіть по кілька чоловік. У деяких районах міста зафіксовано велику кількість вбивств і нерідкі випадки насильницьких інцидентів.

Детройт, Мічиган, США

Детройт зіграв важливу роль не тільки в становленні автомобільної промисловості США, але і в розвитку багатьох музичних жанрів, від блюзу до хіп-хопу і техно. На жаль, Детройт також заслужив репутацію міста насильства, що багато в чому пов’язано з безробіттям, бідністю і скороченням обробної промисловості. Останнім часом кількість вбивств (в основному, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків) трохи знизилася, але якщо ви плануєте поїздку сюди, то завжди подорожуйте обережно і будьте напоготові в будь-яких сумнівних ситуаціях.

Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Чому, запитаєте ви, ми включили в цей сумний список барвистий Ріо, де проходить кращий в світі карнавал? Існує кілька інших міст Бразилії з більш високим рівнем злочинності, ніж Ріо (наприклад, Жуан-Пессоа або Форталеса). Але, як найбільш популярний туристичний напрям в країні, Ріо-де-Жанейро – це місце, де нерідко руйнуються райдужні плани відпочиваючих.

Будьте уважнішими, коли берете гроші з банкоматів, так як в такі моменти часто трапляються грабежі, особливо на околиці Ріо. Ситуація покращилася в порівнянні з тим, що було десять років тому, і ви напевно зможете потягувати свій коктейль на пляжі Копакабана у відносній безпеці, але намагайтеся не надягати дорогі прикраси і не носіть при собі великі суми готівки в якості запобіжного заходу.

Калі, Колумбія

Друге за величиною місто в Колумбії, після столиці Боготи, Калі є одним з найнебезпечніших міст світу. Місто красиве. На берегах річки Каука, не далеко від західного гірського хребта, є багато можливостей для піших прогулянок по горбах, де можна милуватися приголомшливими пейзажами. Калі також відомий, як батьківщина запального танцю сальси.

Проте, Колумбія має турбулентну політична спадщина. Протистояння залишається, і революційні Збройні Сили Колумбії (ФАРК) як і раніше чинять тиск і викликають напруженість в деяких районах Калі. Недавні інвестиції в безпеку викликали зниження числа вбивств і насильства, і тепер місто відносно безпечне, але пильність все одно настійно рекомендується не втрачати при посадці в таксі, а від нічних прогулянок краще утриматися.

Акапулько, Мексика

Тут ви можете насолоджуватися білосніжними пляжами і спостерігати захоплюючі дух заходи. Це справжнє свято з казковою розкішшю курортів і бурхливим нічним життям. Проте, зіткнення між поліцією і наркокартелями стають все більш частими, і туристи легко стають жертвами насильства. Якщо ви захочете орендувати автомобіль, то уникайте віддалених маршрутів і використовуйте тільки платні дороги. Крім цього, ніколи не залишайте напої або їжу без нагляду. Будьте пильні, і ви зможете легко уникнути підводних каменів і полюбити цей жвавий курорт.