В Італії російські туристи, як правило, їдуть відпочивати в міста, повні пам’яток, такі як Неаполь, Рим, Венеція чи Флоренція. Якщо ж це узбережжя – то демократичне Ріміні. Але в Італії є такі місця біля води, які навіть самі італійці відвідують з особливим захопленням. Йдеться про знамениті італійські озерах і про прекрасне узбережжі Амальфі. Для того, щоб отримати нові прекрасні враження від поїздки в Італію, необов’язково слідувати популярними туристичними маршрутами. Вирушайте на озера та узбережжя Амальфі – і ви не пошкодуєте!

Озеро Комо

Знамениті жителі, що влаштувалися на берегах озера Комо, такі як Джордж Клуні і Річард Бренсон, значно підвищили статусність і престижність цього курорту, який і без того в усі часи вважався самим гламурним в Італії. На тридцяти кілометрах західної берегової лінії розташувалися мініатюрні вітрильні порти Черноббьо, Лальо і сонний Менаджо. Найбільш престижний прибережний готель, вілла д’Есте в Черноббьо, привертає еліту своїми 152 розкішними номерами (шовк, парчеві занавіски, антикваріат) і плавальним басейном. Але є і більш доступні місця, наприклад, готель в Лезено Hotel Villa Aurora.

Узбережжя Амальфі

Величні вапнякові скелі, глибокі зелені долини і неймовірно свіжі морепродукти – про красу Південної Італії на узбережжі Амальфі ходять легенди. В Позітано варто вибрати один з таких класичних готелів, як Le Sirenuse, з його обов’язковою дегустацією шампанського і устричним баром, або готель Палаццо Мурат, який колись, а саме аж до дев’ятнадцятого століття служив літньою резиденцією короля Неаполя. Для неквапливого обіду підійде сімейна тратторія Ло готелю scoglio Томмазо, в місті Масса-Лубренсе. В Амальфі пропонуються досить барвисті і захоплюючі екскурсії до стін вигадливо інкрустованого Арабо-Нормандського Собору і в Мавританський дворик. Можна влаштувати прогулянку на невеликому катері, щоб дістатися до острова Капрі і подивитися його улюблене туристами місце в скелі в формі серця.

Гарна ідея провести день на території гламурного пляжного клубу Ла Fontelina, чиї солом’яні тераси з видом на скелі Фаральоні вже давно приваблюють туристів. Це ідеальне місце, щоб, споглядаючи безбережну морську далечінь, покуштувати frittura ді paranza (хрустка смажена риба).