Болгарія, чиє чорноморське узбережжя досягає майже чотирьохсот км в довжину, надає широкі можливості для відпочинку в спекотну пору. Але багатьох батьків хвилює, де в Болгарії краще відпочивати з дітьми. Болгарія багата на прекрасні курорти, але не всі з них підходять для відпочинку з дітьми. Щоб ніщо не зіпсувало вашу сімейний відпочинок, слід спочатку дізнатись, чи придатний обраний вами курорт для дитячого відпочинку.

Созополь

Тихий, спокійний курорт – просто рай для відпочинку з улюбленим чадом. Старовинне місто з романтичною атмосферою, оточене пишнотою мальовничої природи, відрізняється добре розвиненою інфраструктурою. На головному пляжі є пологий спуск, він прекрасно обладнаний. Созополь надає широкі можливості розваги для дітей в Болгарії: по місту зустрічається безліч дитячих майданчиків, водних гірок, колесо огляду. Є і сучасний Луна-парк.

Золоті піски

Серед курортів Болгарії для відпочинку з дітьми відмінно підходять найзнаменитіший в країні – Золоті Піски. Крім зручного неглибокого спуску в море, маленьких туристів очікують захоплюючі поїздки на міні-поїзді і гра в величезні шахи. Тут всюди організовані водні гірки та парки атракціонів. Крім того, дітям різного віку неодмінно сподобається веселий відпочинок в аквапарку «Акваполіс».

Сонячний берег

Відмінне місце в Болгарії, куди можна поїхати з дітьми, – Сонячний берег, курорт на півдні країни. Море тут завжди прогрівається швидше, а пологий вхід робить купання безпечним. Крім місць для активного відпочинку дітям сподобається і відвідування древнього міста-музею Несебр і огляд чудової архітектури.

Албена

Цей курорт – ідеальне місце для відпочинку з дітьми. Повітря, через сусідство природного заповідника, чисте і цілюще, а широка берегова лінія плавно йде в море. Маленьким відпочиваючим буде весело в парку розваг, міні-луна-парку або аквапарку «Акваманія».

Еленіте

Величезний комплекс-курорт Еленіте розташувався біля мальовничого підніжжя гори Стара Планіна. Крім тиші і спокою, на дітей тут чекають атракціони, каруселі, спортивні ігри та великий аквапарк.

Щоб сімейний відпочинок вдався, вам доведеться отримувати візу до Болгарії не тільки для себе, але і окремо для дітей. Але відпочинок у Болгарії обов’язково сподобається і запам’ятається надовго не тільки вам, але й вашому малюку.